O nas

Artyści współpracujący do tej pory z POMF świadczą o jej prestiżu. Andrea Bocelli, Sanah , Beata Kozidrak, Urszula, Kayah, 2 Cellos , Albano i Romana Power, Enigma i i wiele innych to tylko wybrani soliści dzielący niejednokrotnie scenę z POMF.

Orkiestra została założona w 2011 roku przez Maestro Przemysława Piotra. Pasja do muzyki filmowej zjednoczyła tylu muzyków iż zrodziła się z tego Orkiestra Symfoniczna. 

Misję orkiestry wyznaczają i  określają 3 słowa:

Pasja – miłość do muzyki, miłość do publiczności;

Przyjaźń – Orkiestra to nie tylko koncerty – to ludzie, którzy dzielą się wspólną pasją, przyjaźnią;

Charytatywność – niezwykłe jest to że muzyką możemy wspierać. Podczas koncertów przeprowadzane są zbiórki charytatywne na różne potrzeby takie jak hospicja ,itp.

Krzewienie kultury na wysokim poziomie w małych miejscowościach, w których widzowie nie mają dostępu do filharmonii, opery i możliwości uczestniczenia w wydarzeniach muzycznych, spektaklach rozwijających wewnętrzne potrzeby estetyczne, ducha patriotyzmu i czystej przyjemności obcowania z muzyką.

 

Polską Orkiestrę Muzyki Filmowej w znakomitej większości tworzą wybitnie uzdolnieni absolwenci akademii muzycznych. Skład orkiestry uzupełniają muzycy zawodowo związani z polskimi filharmoniami i operami oraz wyróżniający się studenci. Orkiestra do współpracy zaprasza także muzyków z zagranicy. To jedna z największych orkiestr         symfonicznych w Polsce Ponad 70-ciu muzyków występuje pod przewodnictwem założyciela orkiestry – Maestro Przemysława Piotra od 2011 roku i jako pierwsza zajmuje się utworami największych światowych dzieł kinematografii.

W projektach realizowanych przez Orkiestrę biorą udział soliści znani z największych polskich i światowych scen muzycznych. POMF to zespół ludzi połączonych muzyczną pasją, którzy poza licznymi codziennymi obowiązkami zawodowymi pragną doskonalić swój muzyczny warsztat poprzez wykonywanie bogatego i różnorodnego repertuaru w doskonałych aranżacjach. Z pasji i miłości do muzyki powstała Orkiestra, którą cechuje młodość, świeżość interpretacji i radość. Podczas koncertów te pozytywne emocje przenoszone są na słuchaczy, których spore już rzesze zgodnie podkreślają, że muzycy Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej to nie celebryci, ale wspaniali, młodzi ludzie, którzy kochają muzykę i przekazują tę miłość swoim odbiorcom.

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej 

E-mail: management@pomf.com.pl

Tel. 886-800-886