Cinema in Concert

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na nietuzinkowe muzyczne wydarzenie jakim jest koncert Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej pod batutą maestro Przemysława Piotra

Polską Orkiestrę Muzyki Filmowej tworzą wyróżniający się muzycy w kraju, którzy kunsztem artystycznym i niebagatelnymi umiejętnościami, potrafią zachwycić najbardziej wymagających słuchaczy, muzyką trafiają w najbardziej wyrafinowane gusta.

Osoba maestro, Przemysława Piotra , wybitnego dyrygenta z 15-letnim doświadczeniem w tworzeniu różnych form koncertów muzyki filmowej oraz szeroką wiedzą z zakresu psychologii muzyki i muzykoterapii, posiada niezwykły dar tworzenia najlepszych i najciekawszych wydarzeń muzycznych. Muzyczne połączenie pracowitości, talentu, doświadczenia i niebywałej kreatywności reżyser Katarzyny Jarszak, daje spektakularny efekt w postaci prawdziwej muzycznej uczty jaką przygotowaliśmy dla Państwa. Forma naszych koncertów odbiega od utartych schematów. Oddziałujemy nie tylko na zmysł słuchu, a dzięki elementom wizualnym takim jak gra świateł czy wizualizacje, słuchacz głębiej uczestniczy w wydarzeniu.

Ofiarujemy Państwu wielką różnorodność, w pierwszej części koncertu, rozpoczynając od formy poważnej zaprezentujemy w sposób klasyczny i nader elegancki, największe i specjalnie dobrane suity znanych tematów filmowych. Budując stale rosnące napięcie zaprezentujemy Państwu drugą odsłonę koncertu: typowe film show podczas, którego widz przestaje być widzem, a staje się jego czynnym uczestnikiem. W rytm tematu Dirty Dancing, YMCA czy It is Raining Man, dajemy możliwość interaktywnego uczestnictwa widza w przedstawieniu. Ogromne zróżnicowanie repertuaru, jego ponadczasowość, uniwersalizm oraz różnorodność form przekazu powoduje, iż program dostosowany jest do słuchacza każdej narodowości bez względu na jego wiek.

Przykładowy Repertuar Filmowy:

1.Suita Williamowska
2. Pocahontas
3. Missjon
4. Niekończąca się opowieść
6. Lion King
7. Gladiator
8. Piraci z Karaibów
9. Titanic
10. Piąty element
11. Madagaskar
12. YMCA
13. Cztery wesela i pogrzeb
14. It’s raining Man
15. Shrek
16. Dirty Dancing
17. Eye Of Tiger
18. Vaiana
19. LUI de Fines
20. Footlose
21. Oszukać Przeznaczenie
22. We are The Champions
23. Hostel – kręcony w Czechach piosenka po czesku Synecku Synecku